Series
Ratings
37
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
VRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0