Movies
Ratings
101
Inside MenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Water DivinerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0