Movies
Ratings
52
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5