Series
Ratings
18
HealerRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0