Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0