Titles you rated
StreetDance 3DRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0