Movies
Ratings
34
The Face ReaderRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 1.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 0.5
SaltRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
One on OneRated ★ 1.5
ThorRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5