Movies
Ratings
517
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 4.0