Titles you rated
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Modern FarmerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0