Titles you rated
The TowerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0