Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0