Titles you rated
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 1.5
BigRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 1.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0