Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The Crying GameRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 4.0
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 3.0
Summer TimeRated ★ 1.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5