Titles you rated
- As the Gods WillRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
The WigRated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.5- NightmareRated ★ 3.5
Hanako of the ToiletRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Jersey BoysRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0