Titles you rated
The ChaserRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5- 황실의 형제Rated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 2.5