Series
Ratings
49
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5