Titles you rated
50/50Rated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5