Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The CellRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0