Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0