Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5