Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0