Titles you rated
 My Fair LadyRated ★ 5.0 My Fair LadyRated ★ 5.0
 Master of StudyRated ★ 5.0 Master of StudyRated ★ 5.0
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
 Stairway to HeavenRated ★ 5.0 Stairway to HeavenRated ★ 5.0
 My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
 Hotel KingRated ★ 5.0 Hotel KingRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
 My GirlRated ★ 5.0 My GirlRated ★ 5.0
 The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0 The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 5.0 Master's SunRated ★ 5.0
 Secret LoveRated ★ 4.5 Secret LoveRated ★ 4.5
 My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 2.0 My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 City HunterRated ★ 5.0 City HunterRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
 You Are All SurroundedRated ★ 5.0 You Are All SurroundedRated ★ 5.0