Series
Ratings
19
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- My Life's Golden AgeRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 1.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 1.5