Titles you rated
American BeautyRated ★ 3.0
ShameRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.0
DoomRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 1.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 0.5
Need for SpeedRated ★ 1.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0