Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 0.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 0.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0