Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0