Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0