Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5- MR. BRAINRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0