Titles you rated
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The MistRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5