Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0