Series
Ratings
89
MidasRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 2.5
Air CityRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5
PhoenixRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
GourmetRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 1.5- DamoRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0