Movies
Ratings
66
The Wind RisesRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5