Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0
Hotel ConciergeRated ★ 3.5- I'm HomeRated ★ 4.0
- 명탐정의 규칙Rated ★ 1.5
The Secret GardenRated ★ 3.5- SproutRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Care Worker GangRated ★ 3.5- Hotel PointRated ★ 2.5
- The LAST HOPERated ★ 3.0
- 아츠히메Rated ★ 3.5
- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 4.5
- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 4.5
- Kaibutsu-kunRated ★ 3.5
- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 3.5
- サプリRated ★ 3.0
- 유한클럽Rated ★ 2.0