Movies
Ratings
116
The Terror LiveRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5