Titles you rated
SicarioRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0