Titles you rated
Missing YouRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5