Titles you rated
Queen WooRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0