Series
Ratings
121
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0