Series
Ratings
55
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Shannara ChroniclesRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0