Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
ChokeholdRated ★ 1.5
HungerRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5