Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
11.22.63Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0