Movies
Ratings
38
The ChaserRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5