Titles you rated
- KkangsooniRated ★ 3.0
- BodyguardRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0