Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
- Big fishRated ★ 4.0
LavaRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5