Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5