Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0