Movies
Ratings
208
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5