Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The GreatRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.0