Movies
Ratings
66
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Stonehearst AsylumRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
HerRated ★ 0.5
PassengersRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0