Titles you rated
It's All About the LooksRated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0